BSOK

Vi er opptatt av kvalitet gjennom hele fagopplæringen, slik at våre lærlinger skal bli faglig dyktige og stolte svenner den dagen de består svenneprøven.

KONTAKT INFORMASJON
  • Adresse: Engelsminnegate 38, 4008 Stavanger
  • Telefon: 51 52 42 00
  • Email: post@bsok.no

Våre medlemsbedrifter

Firmanavn Adresse
Atle Ulriksen Bygg AS Bersagelveien 41A 4311 Hommersåk 47300164 post@ulriksenbygg.no https://ulriksenbygg.no/
Aust Voll Tre&Design Hegreveien 148 4313 Sandnes 51661134 post@austvoll.no https://www.austvoll.no/
Bersagel Bygg AS Eidevegen 62 4187 Ombo 92888802 berbygg@online.no
Bjerga Bygg AS Luramyrveien 9 4313 Sandnes 51709150 post@bjergabygg.no https://bjergabygg.no/
BK Bygg AS Risavika Havnering 14 4056 Tananger 45951555 post@bkbygg.no https://www.bkbygg.no/
Bygga AS Breivikveien 33 B 4014 Stavanger 51731173 post@bygga.no https://www.bygga.no/byggmester-t%c3%b8mmermann-stavanger
Byggefirma Johnsen &Jensen AS Varabergmyra 4-8 4051 Sola 98291686 post@johnsen-jensen.no https://www.facebook.com/JohnsenJensen-As-574521206255218/
Byggefirma Tor Kydland AS Myrlandkroken 3 4308 Sandnes 91152136 tor@torkydland.no https://www.torkydland.no/
Byggefirma Tunge AS Jon Torbergssonsvei 10 4070 Randaberg 51412800 byggefirma@tunge.no https://www.tunge.no/
Byggelaget Time AS Vesthagen 4 4344 Bryne 51779191 post@byggelaget.no https://www.byggelaget.no/
Byggfirma Hetland AS Mjughaug Terrasse 6 4048 Hafrsfjord 91626234 post@byggfirmahetland.no https://www.facebook.com/Byggfirma-Hetland-245647115582876/
Byggmester Arve Haugland Kruneli 21 4324 Sandnes 51667084 arve.haugland@lyse.net
Byggmester Egil Knudsen Varabergmyra 4-8 4051 Sola 92262286 post@egilknudsen.as https://www.egilknudsen.as/
Byggmester Glenn Hov AS Kvålveien 16 4323 Sandnes 92022069 gh@byggmesterhov.no http://byggmesterhov.no/
Byggmester Hagen Hamarøykroken 44 4029 Stavanger 92293000 byggmester.hagen@lyse.net https://www.facebook.com/Byggmester-Hagen-As-739331263123597/
Byggmester Jens G. Sørensen AS Breimyra 8 4344 Bryne 51482883 jensgs@byggmestersorensen.no https://byggmestersorensen.no/
Byggmester Oddvar Meling AS Nedre Vågen 38 4085 Hundvåg 90156550 meling@lyse.net https://byggmesteroddvarmeling.business.site/
Byggmester Øystein Torgersen AS Welhavens vei 9 4319 Sandnes 90156550 tor@bm-t.no https://bm-t.no/privat/
Byggmester Sagen AS Sjøhagen 6 4016 Stavanger 51666292 post@sagen.no https://www.sagen.no/
Byggmester Sele AS Ryggveien 47 4072 Randaberg 93014745 martin@byggmestersele.no https://www.byggmestersele.no/
Byggmester Sophus Jacobsen AS Vakthusveien 12 4158 Bru 94848187 sophus.jacobsen@gmail.com https://byggmester-sophus-jacobsen-as.business.site/
Byggmester Tjensvoll AS BJørnøystraen 6 B 4085 Hundvåg 93090002 tomrune@byggmestertjensvoll.no https://www.byggmestertjensvoll.no/
Byggmester Viland AS Stokkelandsheia 7 4362 Vigrestad 90520529 eviland@online.no
Corneliussen AS Forusbeen 410 4051 Sola 91535773 christian@corneliussen.no https://corneliussen.no/
Eger Bygg AS Bøckmans gate 18 4370 Egersund 51461280 terje@egerbygg.no https://www.egerbygg.no/
Egon Bygg Eikelandsmyrane 192 4334 Ålgård 97175007 egon.myrstad@gmail.com
Espen Netland Bekkjedalen 19 4440 Tonstad 97778668 netland.espen@gmail.com
Ess Bygg AS Holbergs gate 34 4009 Stavanger 51502450 post@ess-bygg.no https://ess-bygg.no/
ET Bygg Jærveien 142 4340 Bryne 40020694 etbygg@etbygg.com http://etbygg.com/
Faber Bygg AS Lagerveien 18 4033 Stavanger 51818700 post@faber.no https://faber.no/
Faber Ryfylke AS Ryfylkevegen 783 4100 Jørpeland 95702131 tn@faber.no https://www.facebook.com/FaberStrand/
Fakta Bygg AS Heiamyrå 20 4031 Stavanger 51530255 anette@faktabygg.no http://faktabygg.no/
Finnøy Bygg AS Steinnesvåg 21 4160 Finnøy 91344291 kjell.ove@finnoybygg.no https://www.facebook.com/finnoybygg/
Forsand Byggservice AS Bergekrossen 7A 4110 Forsand 51703112 post@forsand-byggservice.no http://www.forsand-byggservice.no/
Front Bygg Stavanger as Kvitsøygata 19 4014 Stavanger 51891440 post@front.as https://www.front.as/
Frøiland bygg Moseidveien 5 4033 Stavanger 40003505 post@froilandbygg.no https://froilandbygg.no/
Gann Tre AS Bjorhaugslettå 38 4365 NÆRBØ 51436110 post@ganntre.no https://www.ganntre.no/gann-tre-kan-tre
Grude Bygg AS Bedriftsvegen 35 4353 Klepp stasjon 51789850 post@grudebygg.no https://grudebygg.no/
Joar Byggservice AS Sæbøvåg 4164 FOGN 45452958 bard@joarbygg.no http://www.fogn.org/informasjon-om-joar-byggservice
Jostein Ege Hammersgaten 5 4371 Egersund 97115458 firmapost@josteinege.no https://www.facebook.com/Josteinegeas/
JS Service Jan Svela AS Vesthagen 2 4344 BRYNE 51488400 post@js-service.no https://js-service.no/
Kaph Entreprenør AS Madlaveien 499 4020 Stavanger 95229082 post@kaph-entreprenor.no https://kaph-entreprenor.no/
KJERNEBYGG AS Rossåssvingen 18 4332 Figgjo 92317100 post@kjernebygg.no https://www.kjernebygg.no/
Landsnes Bygg as Helgøy 4170 Sjernarøy 91161091 post@landsnesbygg.no https://landsnesbygg.no/
LS Bygg AS Gamleveien 87 4315 Sandnes 98209671 terje@lsbygg.no https://lsbygg.no/
Lyngstad Bygg AS Øygardtunet 13 4327 Sandnes 93879255 post@lyngstadbygg.no https://lyngstadbygg.no/
Mæland Bygg AS Terneveien 19 a 4049 Hafrsfjord 95804020 sm@maeland-bygg.no http://maeland-bygg.no/
Mesterbygg Jæren AS Aniksdalsvegen 61 4362 Vigrestad 95338089 so@mesterbygg-jaren.no http://www.mesterbygg-jaren.no/
Nordbø Bygg AS Haugesundsgata 41 4014 Stavanger 92441446 post@nordbobygg.no https://www.nordbobygg.no/
O. Torjussen & Sønner AS St. Hansgate 10 4013 Stavanger 51939600 post@torjussen.no https://www.torjussen.no/
Øster Hus Drift AS Høylandsgata 4 4306 Sandnes 51685750 post@oster-hus.no https://www.oster-hus.no/
Rogalandshus AS Nordlysvegen 1 4340 Bryne 93241604 post@rogalandshus.no https://www.rogalandshus.no/
SI Bygg AS Ånestadvegen 12 4360 Varhaug 51791880 post@sibygg.no https://www.sibygg.no/
Siqveland og Tønnessen AS Hognestadvegen 88 4344 Bryne 91782572 svein@siqton.no http://siqton.no/
Slyk & Espevik AS Myrhaugveien 6 4330 Ålgård 51617101 post@slykespevik.no http://www.slykespevik.no/
Tømrermester Roy Hegre Sinnes 4443 Tjørhom 91137141 ro-hegr@online.no http://royalhytta.no/
Tønnessen Bygg Tjønnvegen 26 4353 Klepp stasjon 97409420 tonnessenbygg@kleppnett.no
TS Byggtjenester AS Nesflåtveien 14 4018 Stavanger 51585595 ts@tsbyggtjenester.no https://tsbyggtjenester.no/
Uanz Bygg as Vestre Svanholmen 3 4313 Sandnes 97729788 ove@uanz.as https://uanz.as/